ثبت نام کاربران در وبسایت و استفاده از خدمات، به منزله موافقت و قبول قوانین و مقررات وبسایت است.

تعریف ها

 ·      مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آنلاین جی نت اقدام نماید

 ·         فروشنده: به شخصی گفته می شود که پس از ثبت نام در وبسایت، از طریق پروفایل خود، درخواست فروشندگی را ارسال و تایید کرده و پس از آن، اقدام به فروش محصولات تعریف شده در وبسایت کرده باشد.

       1 - قوانین عمومی

·          1-1کلیه اصول و فعالیت فروشگاه آنلاین جی نت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های آنلاین جی نت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

·          1-2کلیه فعالیت های آنلاین جی نت، بر روی دامنه https://onlinegnet.com و زیرمجموعه های این دامنه می باشد و تیم آنلاین جی نت فقط در قبال فعالیت های دامنه و زیرمجموعه های دامنه ذکر شده مسئول هستند.

·          1-3شما باید آگاه باشید که اطلاعات و داده ها ممکن است بصورت خودکار و از طریق استفاده از کوکی ها جمع آوری شود. کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که یک وبسایت می تواند از آنها برای تشخیص کاربران مراجعه کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع آوری اطلاعات کلی به منظور ارتقای وبسایت و مشخص کردن سمت و سوی تبلیغات استفاده کند. کوکی ها به سیستم شما ملحق نشده و به فایل های شما صدمه نمی رسانند. اگر مایل نیستید تا اطلاعات شما از طریق استفاده از کوکی ها جمع آوری شود، در اغلب مرورگرها می توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.

·          1-4تنها شبکه هایی که آنلاین جی نت توسط آنها با کاربران خود ارتباط می گیرد، به شرح زیر می باشد:

             ایمیل: social.onlinegnet@gmail.com / info@onlinegnet.com
             تلگرام: @onlinegnet / @onlinegnetsupport / @onlinegnetsupport1 / @onlinegnetsupport2 / @onlinegnetsupport3
             اینستاگرام: onlinegnet / onlinegnet_tv
             آپارات: onlinegnet
             یوتیوب: onlinegnet
             توییتر: onlinegnet
             توییچ: onlinegnet
             گوگل پلاس: onlinegnet
             لطفا از پاسخگویی و ارتباط با شبکه های دیگر خودداری کنید. آنلاین جی نت هیچگونه مسئولیتی پیرامون فعالیت ها و صحبت های انجام شده با دیگر شبکه های اجتماعی قبول نمی کند.

      2 - قوانین حقوق کاربران

·          2-1وبسایت آنلاین جی نت کلیه اطلاعات شخصی کاربران، اعم از یوزرنیم و پسورد اکانت استیم، شماره تماس، ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه را محفوظ نگه می دارد و تحت هیچ شرایطی این اطلاعات افشا نمی شوند. دقت داشته باشید برخی از این اطلاعات توسط خود کاربران می توانند در صفحه پروفایل کاربران قرار گیرد، مسئولیت حفظ این اطلاعات و مشکلاتی که ممکن است با عمومی کردن آنها ایجاد شوند برعهده خود کاربر است.

·          2-2اطلاعات پرداخت شما بر روی وبسایت ذخیره نمی شود و وبسایت متعهد است تا از کاربران خود اطلاعات کارت (شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا، شماره شبا) را نگیرد و در فضایی ذخیره سازی نکند. وبسایت تنها قادر است تا از فروشندگان، شماره کارت، شماره شبا و نام و نام خانوادگی را برای تسویه حساب در اختیار داشته باشد.

3 - قوانین فروشندگان

·          3-1فروشندگان باید از صحت اطلاعاتی که بر روی وبسایت می گذارند مطمئن باشند. در صورت خرابی کد های فعال سازی و یا محصول ارائه شده، مسئولیت با فروشنده خواهد بود.

·          3-2فروشندگان موظف هستند تا همواره قیمت محصولات وبسایت را به روز نگه دارند. در صورت به روز نبودن قیمت محصولات، مسئولیت با فروشنده خواهد بود. 

·          3-3فروشندگان موظف هستند تا پس از گذشت 12 ساعت، سفارش را تایید کنند. در غیر این صورت، سفارش لغو شده و مبلغ به خریدار بازگشت داده خواهد شد.

·          3-4فروشندگان موظف هستند پس از تایید، تا 24 ساعت محصول را برای خریدار فعال و یا ارسال کنند. در غیر این صورت، سفارش لغو شده و مبلغ به خریدار بازگشت داده خواهد شد.

·          3-5در صورت وجود هرگونه مشکل در اکانت کاربر، فروشندگان موظف هستند در اسرع وقت از طریق پنل کاربری خود، سفارش را لغو و مشکل را گزارش کنند.

·          3-6خرید هایی که توسط کاربر و بجای درگاه وبسایت، مستقیم از سمت فروشندگان انجام می شود، ربطی به وبسایت ندارد و در صورت بروز هرگونه مشکل، وبسایت مسئولیتی قبول نمی کند.

4 - قوانین خریداران

·          4-1خرید فقط از طریق وبسایت به آدرس https://onlinegnet.com و زیرمجموعه های آن، توسط درگاه های معتبر وبسایت باید انجام شود. در غیر این صورت وبسایت در صورت بروزهرگونه مشکلی مسئولیتی قبول نمی کند.

·          4-2دقت داشته باشید که وبسایت فروشندگان و خرید شما از فروشندگان را تنها در فضای وبسایت تضمین می کند. به عبارتی دیگر، تنها سفارشاتی که در وبسایت ثبت شوند توسط وبسایت قابل پیگیری خواهند بود و وبسایت فقط به سفارشاتی که از طریق وبسایت انجام شده است پاسخگو خواهد بود. اگر خریدار در خارج از فضای وبسایت با فروشنده معامله ای انجام دهد، وبسایت هیچ مسئولیتی قبول نمی کند و برعهده خود خریدار است.

·          4-3خریداران موظف هستند پس از دریافت محصول، در اسرع وقت از طریق پنل کاربری خود، سفارش را تایید کنند. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید، 24 ساعت پس از تایید فروشنده، تایید دریافت محصول به صورت خودکار انجام خواهد شد.

·          4-4خریداران موظف هستند تا از صحت اطلاعات وارد شده در وبسایت اطمینان حاصل کنند. این اطلاعات شامل ایمیل برای دریافت کدها و یوزرنیم و پسورد اکانت های شما برای دریافت محصولات گیفت می باشند. وبسایت امنیت عدم افشای این اطلاعات را تضمین می کند. دقت داشته باشید در صورت ثبت یوزرنیم و پسورد اشتباه و یا ایجاد مشکل در گارد اکانت ها، فروشنده حق رد کردن سفارش را دارد و خریدار حق اعتراض به این تصمیم را نخواهد داشت. مبلغ در این شرایط به خریدار بازگردانده خواهد شد.

5 - قوانین ضمانت بازگشت وجه

برای اطلاع از قوانین، شرایط و نحوه بازگشت وجه به کاربران و فروشندگان، این نوشته را مطالعه کنید.


تاریخ و ساعت آخرین بروزرسانی قوانین: 6 آبان سال 1398 / ساعت 15:00