وبسایت آنلاین جی نت، اولین وبسایت در ایران است که برای خرید بازی و محصولات مربوطه، پرداخت امن ارائه می کند. این بدین معنی است که تا زمانی که محصول تحویل شما داده نشود و شما دریافت محصول را تایید نکنید، پول به حساب فروشنده واریز نمی شود و قابل برگشت به شما است.
به صورت خلاصه، شما با ویژگی پرداخت امن وبسایت آنلاین جی نت همواره می توانید مطمئن باشید که محصول را دریافت می کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل، وجه خود را می توانید پس بگیرید. 
این ضمانت برای تمامی خریداران به رایگان اعمال خواهد شد.
در ادامه ضمانت های وبسایت و شرایط بازگشت وجه را آورده ایم تا اگر به مشکلی برخورد کردید، راه و روش برخورد وبسایت آنلاین جی نت با آن شرایط را بدانید.
وبسایت فقط خرید هایی که داخل وبسایت انجام شده باشند را ضمانت می کند. هرگونه سفارشی که خارج از محیط وبسایت و مستقیم با فروشنده انجام شده باشد، وبسایت هیچ مسئولیتی ندارد و مسئولیت کامل با خریدار است. اگر فروشنده از شما درخواست کرد تا خارج از محیط وبسایت سفارش خود را انجام دهید، مسئولیت آن با خود شماست.
همچنین پس از تایید دریافت محصول توسط خریدار، خریدار دیگر امکان بازگشت وجه را نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل تیم پشتیبانی آنلاین جی نت تا حد امکان برای رفع آن تلاش خواهند کرد اما بازگشت وجه امکان پذیر نبوده و این وظیفه خریدار است که در اسرع وقت سفارش را پیگیری و قبل از تایید، از صحت محصول دریافتی مطمئن شود.
 

خرید بازی

1- روش گیفت
1-1 پس از ارسال اطلاعات اکانت، تا 24 ساعت آینده (که سفارش باید انجام و یا لغو شود) وبسایت اکانت شما را ضمانت می کند. در صورت ایجاد هرگونه مشکل برای اکانت از طرف فروشنده، پیگیری های لازمه انجام و در صورت نیاز، علاوه بر بازگشت هزینه سفارش، هزینه اکانت نیز به خریدار بازگردانده می شود.
1-2 اگر به هر دلیلی، فروشنده سفارش شما را انجام نداد، مبلغ به حساب کاربری شما بازگردانده می شود.
1-3 اگر محصول فعال شده مشکلی داشته و یا با فروشنده به مشکلی خورده اید، از طریق تیکت مشکل را مطرح کنید. تا وقتی مشکل حل نشود پول به فروشنده داده نخواهد شد و می تواند به حساب شما بازگردانده شود.
1-4 اگر به هشدارهای ریجن توجه نکنید و مشکلی برای اکانت شما در این مورد ایجاد شود، وبسایت مسئولیتی ندارد.

2- روش سی دی کی
2-1 در صورت ارسال کد اشتباهی و یا خراب، وبسایت ضمانت می کند و شما می توانید وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

3- کرایه
3-1 تمام اکانت های کرایه ای اورجینال بوده و از اکانت های هکی استفاده نمی شود. به هر دلیلی مشکلی برای اکانتی که کرایه کرده اید پیش آید، اگر مقصر شما نباشید، به رایگان اکانت دیگری تحویل شما داده خواهد شد.
3-2 در صورتی که در اکانت کرایه شده، از چیت استفاده شود، درخواست دوستی ارسال و یا تایید کنید، برای تغییر رمز یا خاموش کردن گارد اقدام کنید، اکانت از شما گرفته و سفارش لغو می شود. در صورتی که اکانت بن شود و یا مشکلاتی برای آن ایجاد شود، حساب کاربری وبسایت شما نیز مجازات می شود و ممکن است حتی اکانت شما در وبسایت بن شود (دقت کنید در این شرایط، موجودی وبسایت شما نیز 0 خواهد شد و مبلغی به حساب شما واریز نخواهد شد)

4- گیفت کارت
4-1 در صورت ارسال کد اشتباهی و یا خراب، وبسایت ضمانت می کند و شما می توانید وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

5- پرداخت درون برنامه ای موبایل
5-1 اگر به هر دلیلی، فروشنده سفارش شما را انجام نداد، مبلغ به حساب کاربری شما بازگردانده می شود.
5-2 اگر محصول فعال شده مشکلی داشته و یا با فروشنده به مشکلی خورده اید، از طریق تیکت مشکل را مطرح کنید. تا وقتی مشکل حل نشود پول به فروشنده داده نخواهد شد و می تواند به حساب شما بازگردانده شود.